0

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Kurban Bayramında Tokat ve ilçelerinde bayramlaşma programlarına katılarak vatandaşlar bayramlaştı.

Kurban Bayramını yoğun bir mesai ile geçiren Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu bayramın ilk gününde Tokat Meydanında düzenlenen resmi bayramlaşma programında il protokolü, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra Tokat Şehitliğinde şehitlerin kabirlerini ziyaret ederek dua etti. Şehitlik ziyaretinin ardından hastanelerde yatan hastalar ve görevi başında bulunan sağlık personellerinin bayramlarını kutlayan Başkan Eroğlu, ziyaretlerine görevi başındaki güvenlik güçleri ve itfaiye personellerinin bayramlarını kutlayarak devam etti. Bayramın ikinci gününde gazetecilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat merkez ve ilçelerinde bulunan gazetecilerin bayramlarını kutlayarak gazetecilerle sohbet etti.

Tokat merkezde bayramlaşma programlarını Ak Parti Tokat İl Başkanlığının düzenlediği bayramlaşma programına katılarak tamamlayan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt’la birlikte Pazar, Zile, Turhal ve Almus Ak Parti ilçe teşkilatlarının düzenledikleri bayramlaşma programlarına katılarak burada partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı.

 Bayram sevincini Tokat merkez ve ilçelerinde bulunan vatandaşlarla paylaşmaktan mutlu olduğunu dile getiren Başkan Eroğlu bayram mesaisi ile yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bayramlar bizim için sılayı rahim günleri. Bu bayramda da her bayramda olduğu gibi Tokatlı hemşerilerimizle bir araya geldik, bayram sevincini birlikte yaşadık. Gurbetten sılaya gelen Tokatlı hemşerilerimizin Kanal Tokat ve diğer hazırladığımız alanlarda bayramlarını neşe içerisinde geçirdiklerini görmekten mutlu olduk. Bizim hedefimiz gelen misafirlerimizin her ziyaretlerinde daha da gelişmiş, güzelleşmiş bir Tokat bulmaları, gurur duyacakları bir şehir inşa etmek” dedi.

İl merkezi ve ilçelerde düzenlenen Ak Parti teşkilat bayramlaşma programları hakkında değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu “ Pazar, Zile, Turhal ve Almus ilçelerimizdeki hemşerilerimizle partimizin bayramlaşma programlarında ve ziyaretlerimizde bir araya geldik. Gönülden kurduğumuz bağlarımızın bir araya geldiğimizde karşılıklı olarak ne kadar güçlü olduğunu bizzat görmek bizi mutlu ediyor. Bizler kendisini temsilen gittiğimiz her noktada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a halkımızın sevgi ve güveninin ilk günkü gibi olduğunu gözlemliyoruz. Çünkü milletimiz biliyor ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve ekibi hiçbir zorluk fark etmeksizin ülkemizi her alanda yüksek seviyelere taşımak için mücadele ediyor” dedi.

Comments

Comments are closed.