0

Tokat Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen programa, Tokatlı hanımlar yoğun ilgi gösterdi.

Tokat Belediyesi kültür etkinlikleri çerçevesinde 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı’nda Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim’in konuşmacı olarak katıldığı söyleşi programına Tokatlı kadınlar yoğun ilgi gösterdi.

“Ailemiz, İlk Okulumuz” konulu söyleşide; aile ilişkilerinin nasıl olması gerektiğini milli ve manevi değerler ışığında aktaran yazar Erdim, çocuk eğitimi, toplum huzuru ve gelişiminde ailenin önemli bir faktör olduğunu ifade etti.

Programa eşiyle birlikte katılan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na, AK Parti Tokat Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu da eşlik etti.

Program öncesinde konuşma yapan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Aile toplumumuzun çekirdek yapısını oluşturuyor. Aileyi ne kadar güçlü tutarsak toplumumuzda o kadar güçlü olur. Mutlu aile huzurlu toplum için Tokat Belediyesi olarak her türlü sosyal aktivite ve etkinliklerimize devam edeceğiz. Katılımlarınız için tüm hanım kardeşlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

KADINLAR İLGİYLE TAKİP ETTİ
Eşlerin birbiri üzerindeki haklarına değinen Erdim, salonu hınca hınç dolduran katılımcılara aile huzuru konusunda önemli bilgiler aktardı. Kadınların ilgiyle takip ettiği söyleşi, davetlilerden yoğun alkış aldı.
Program sonunda Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, yazar Saliha Erdim’e, Tokat’a özgü el sanatlarından oluşan hediye takdim etti.

Comments

Comments are closed.